برند

معرفی برند محبوب لنت ترمز ( HI-Q )

معرفی شرکت سانگسین بریک Sangsin Brake تولید کننده لنت های کیو Hi-Q

های کیو از معروف ترین برند لنت اصطکاکی خودرو در دنیا بوده که توسط شرکت سانگسین بریک بوده که در این مقاله به معرفی آن خواهیم پرداخت.
این شرکت تولید کننده برند لنت Hi-Q های کیو بوده که تقریبا برند مطمئن و شناخته شده ای در حوزه قطعات ترمز شامل لنت و کفشکها در ایران است.
Sangsin مجهز به فناوریهای روز دنیا است، فناوریهایی اعم از (NVH (Noise، Vibration، Harshness برای افزایش حساسیت ترمز بررسی تکنولوژی مواد اصطکاکی و البته سازگار با محیط زیست با توجه به مقررات سختگیرانه در آمریکای شمالی و اروپا میباشد.
همانطور که صنعت خودرو سازی کره جنوبی به سرعت درحال جهانی شدن است، Sangsin نیز به طور فعال برای توسعه بازارهای خارج از کشور درحال برنامه ریزی مستمر است؛ همچنین درحال توسعه تولیدات خود در کارخانه هایی در چین و هند میباشد.
* مشخصات لنت های کیو :
  1. ترمز گیری مطمئن تحت هر گونه شرایط محیطی:  لنت های کیو Hi-Q با تنظیم ضریب اصطکاکی در هر شرایط بدون در نظر گرفتن مدل های خودرو، رفتار رانندگی، دمای پایین یا درجه حرارت بالا، اطمینان از قدرت ترمز قابل اعتماد و عالی را عرضه می نماید.
  2. لنت های کیو دوست دار انسان و محیط زیست:در لنت های Hi-Q از آزبست یا فیبر شیشه ای استفاده نمی کنند، که در هنگام استنشاق باعث ایجاد سرطان ریه شود. علاوه بر این، به عنوان یک محصول سازگار با محیط زیست، Hi-Q هم برای محیط و هم برای انسان اهمیت قائل شده است. به این ترتیب، حاوی هیچ یک از عناصر سرب (Pb)، کادمیوم (Cd)، جیوه (Hg)، کروم (Cr) و یا سایر مواد مضر دیگر نیست.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *